פלג פתרונות למי גשם פלג פתרונות למי גשם

טלפון לפרטים (שלוחה 2)

09-7666343

תעלות ניקוז נירוסטה

נירוסטה היא סוג של פלדה המכילה מינימום של 10.5% כרום, מה שמקנה לה את תכונותיה העמידות בפני קורוזיה. הוא ידוע בעמידותו ובעמידותו בפני חלודה וכתמים. נחושת נמצאת בשימוש נפוץ בתעשיות שונות, כולל בנייה, רכב, עיבוד מזון וציוד רפואי. זה פופולרי גם בפריטים ביתיים כגון מכשירי מטבח, כלי בישול וסכו"ם.
תעלות נירוסטה בשימוש לא רק בתוך הבתים או בתעשייה גם ניתן לראות בניקוז והכוונה של מי הגשמים דרך תעלות תת קרקעיות וכאלה שתכוונה את המים אל המאגרים התת קרקעיים. נירוסטה היא מתכת המתאימה לתעלות בשל תכונותיה ומאפייניה הייחודיים:

 1. לנירוסטה יש עמידות מצוינת בפני קורוזיה, מה שהופך אותה למתאימה מאוד לשימוש בסביבות מים. תעלות חשופות כל הזמן למים, ופלדת אל-חלד יכולה לעמוד בפני ההשפעות הקוריוזיות של המים, מונעת השפלה ומגדילה את תוחלת החיים שלה.
 2. נירוסטה ידועה בחוזקה ובעמידותה הגבוהים. זה יכול לעמוד בעומסים כבדים, לחץ והשפעות משמעותיות, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור מבנה תעלה שצריכים לתמוך בזרימת מים
 3. לנירוסטה יש תכונות היגייניות, מכיוון שהיא לא נקבוביות וקלה לניקוי.
 4. עם המראה המלוטש והזוהר שלה, נירוסטה מעניקה אסתטיקה מודרנית ומושכת חזותית לתעלות. זה יכול להיות חשוב במיוחד באזורים עירוניים או פנאי שבהם תעלות משרתות מטרות מעשיות ואסתטיות כאחד.
  תעלות ניקוז נירוסטה
 5. נירוסטה דורשת תחזוקה מינימלית בהשוואה לחומרים אחרים. עמידותו בפני קורוזיה מפחיתה את הצורך בתיקונים או החלפות תכופים, מה שמביא לחיסכון בעלויות ולהפחתת הפרעות בפעילות התעלה.
 6. הנירוסטה היא חומר שניתן למחזור, מה שאומר שבסוף מחזור החיים שלה ניתן למחזר ולהשתמש בה ליצירת מוצרים חדשים. בחירת תעלות ניקוז מנירוסטה יכולה לתרום להפחתת הפסולת ולקידום סביבה בת קיימא.

מה צריך לשים לב שאתה קונה תעלות מנירוסטה

רכשו תעלות נירוסטה מספקים או יצרנים בעלי מוניטין שיש להם רקורד של אספקת מוצרים איכותיים. חקור ביקורות, אישורים ואחריות של לקוחות כדי להבטיח אמינות ושביעות רצון לקוחות. מחיר של תעלות הנירוסטה נקבע ביחס לאיכותם ותכונותיהם. למרות שחשוב למצוא תמחור תחרותי, ההתמקדות צריכה להיות בהשגת התמורה הטובה ביותר לכספך. לתעלות זולים אין את אותה עמידות או ביצועים כמו תעלות באיכות גבוהה, לכן חשוב למצוא את האיזון הנכון בין מחיר ואיכות.

תעלות ניקוז מנירוסטהתעלות ניקוז מנירוסטה  gridiron

תעלות נירוסטה זמינות בדרגות שונות, כגון 304, 316 ו-430. לכל דרגה תכונות שונות והתאמה ליישומים ספציפיים. לקוחות צריכים לשקול את השימוש המיועד ולבחור בדרגה העונה על הדרישות שלהם מבחינת עמידות בפני קורוזיה, חוזק ועמידות.

קיימים שבשוק תעלות בעלי גימור שונה, כגון גימורים מוברשים, מלוטשים או טחינה לכל גימור יש יתרונות ושיקולים משלו. בחירת הגימור תלויה בהעדפה אישית, בשימוש המיועד בנירוסטה ובתוצאה האסתטית הרצויה.
התעלות מגיעות בגדלים ובמידות שונות לפי הצורך. לקוחות צריכים לשקול היטב את הרוחב, הגובה והעובי הנדרשים של התעלה כדי להבטיח שהיא מתאימה לפרויקט או ליישום הספציפי שלהם.
לבסוף,  תעלות הנירוסטה חייבות לעמוד בתקני איכות בתעשייה. בשעת הצורך אתה רוצה לדעת שהתעלה תעמוד בכל הדרישות שלך.


תעלת ניקוז נירוסטה

כאשר אנו מתקינים תעלות ניקוז נירוסטה עם חברה מקצועית של תעלות ניקוז, נוכל לחיות בראש שקט ולדעת שהתעלה תבצע את המוטל עליה. חשוב להישמע להנחיות התחזוקה על מנת שלא תיווצר סתימה או שמכל סיבה אחרת לא יוכלו המים לזרום פנימה.
על ידי שימת לב לגורמים אלו, תוכל לקבל החלטה מושכלת בעת רכישת תעלות נירוסטה המתאימים לצרכים שלך ומספקים ביצועים לאורך זמן.

אצלינו בחברת פלג פתרונות למי גשמים בע"מ משווקים את המוצרים הטובים בשוק:

 • GrinIron – תעלות ניקוז מבטון פולימרי ורשתות מנירוסטה.
 • SAB – תעלות ניקוז העשויות מפוליפרופילן (PP) ורשתות מנירוסטה.
 • AKplast – תעלה בעלת סבכת נירוסטה.

 

נשמח לעמוד לשרותך

צור איתנו קשר

  דילוג לתוכן